Bekijk volledige collectie

CATANA Z (1.50M)

Eindigde op

1 jan. 2020 00:00:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

PEDIGREE

Crown Z
Carthago Z
Capitol I
Perra
Ratina Z
Ramiro Z
Argenta Z
Atlanta Z
Atlantus Z
Sacramento Song xx
Leonore
Asta Z
Ahorn Z
Sirene

ABOUT

CATANA Z: EEN HALFZUS VAN DE INTERNATIONALE SPRINGPAARDEN ZETA DE HUS, DON’T TOUCH EN BONITO Z

Doorheen de aderen van Catana Z vloeit rijkelijk bloed van enkele toppaarden van stoeterij Zangersheide. Laat ons starten met haar vader, Crown Z. De vader van Crown Z, Carthago, presteerde jarenlang op het allerhoogste niveau, inclusief deelname aan twee Olympiades (Atlanta en Sydney). Carthago staat als springpaardenleverancier bijzonder hoog aangeschreven. De moeder van Crown Z is Ratina Z, één van de beste springpaarden van de 20e eeuw. Ratina Z won de gouden teammedaille en individueel zilver tijdens de Olympische spelen van Barcelona, zegevierde in de GP van Aken, enz. Crown Z werd in het internationaal vier- en vijfsterrencircuit uitgebracht door Judy-Ann Melchior en Christian Ahlmann. In datzelfde circuit kunnen we talrijke nakomelingen van Crown Z aan het werk zien, zoals VDL Groep C Tara Z (Leopold Van Asten), Ratina des Rondets (Zoë Conter), MTM Rêve du Paradis (Tracy Fenney), Rocker d’Ysieux (Emeric George), HTH Crazy For Crown (Richard Fellers) en Tanucci du Ter (Gilles Terrassier).

Niet alleen in de vaderlijn, maar ook in de moederlijn vinden we waardevol prestatiebloed van enkele hengsten die gefokt werden door Zangersheide-stichter en bezieler, wijlen Léon N. Melchior. En dan hebben we het o.a. over de hengsten Ahorn Z en Athlet Z. Atlanta Z, de moeder van Catana Z, is een kleindochter van Athlet Z uit Asta (v. Ahorn Z). Ahorn Z verbeterde de springpaardenpopulatie in Holstein en is moedersvader van o.a. Concerto II, Lux Z, Lordanos en Indorado. Athlet Z heeft eveneens zijn stempel gedrukt in Holstein als leverancier van internationale topspringpaarden, zoals Athletico (Ludger Beerbaum), Athlet (Willi Melliger) en het olympiadepaard Montreal (Wim Schröder). Atlanta Z heeft in de internationale topspringsport al meermaals haar visitekaartje afgegeven. Zij tekende voor het moederschap van o.a. Zeta de Hus (was jarenlang één van de toppaarden van Kevin Staut), Bonito Z (behaalde de 9e plaats tijdens de Olympische spelen van Peking onder het zadel van Camila Mazza Smit), Don’t Touch Z (David Wilken) en Calvina Z (Fernando Rodriguez Esparza). Dankzij de ‘Flanders Mare Auction’ kan men een halfzus van deze internationale kleppers aankopen!

INFORMATIE

Geboortedatum 01-01-2005
Geslacht Merrie
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Voorwaarden

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie