PEDIGREE
Thunder van de Zuuthoeve
Argentinus
Argentan
Dorle
Jura van St Maarten
Nimmerdor
Landlady
Mai Rose
Ilmeo
Alme
lady de larrivaux
Goldrose
Ibrahim
Jolie Rose
ABOUT
Met Almé van de Zuuthoeve komen we bij één van de allerbeste moederstammen van Frankrijk. Hij is immers een zoon van Mai Rose, een Ilmio(Almé)-dochter met als moeder Gold Rose. Deze Gold Rose is een fenomeen in de springsport. Zelf was zij één van de beste springpaarden ter wereld en won ze ondermeer de GP van Madrid, Parijs, Leeuwarden, Dinard, Barcelona,... en tekende ze voor het moederschap van verschillende goedgekeurde hengsten waaronde Calvados, Turban Rose en Hornet Rose.Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie